آراد حبوبات
سرخط خبرها
خانه / حبوبات خارجی / توزیع کننده حبوبات خارجی

توزیع کننده حبوبات خارجی

حبوبات منبع پروتئین های گیاهی و دارای مواد معدنی وویتامین های گروه ب هستند. از دیگر فواید آنها می توان به بهبود هضم، تقویت سلامت قلب، کمک به کاهش وزن و تثبیت سطح قند خون اشاره کرد.همین عوامل وجود حبوبات در رژیم غذایی را حائز اهمیت کرداه است .دراکثر غذاهای ما حبوبات بکار می روند ومیزان قابل توجهی از پروتئین لازم برای بدن ما ازمصرف حبوبات تامین می شود.کشور ما به عنوان چهاردهمین کشور بزرگ دنیا دارای پتانسیل های زیادی برای تولید این محصولات است. اما درچندسال اخیر به دلیل خشکسالی های متعدد در کشور تولید این محصولات با مشکلاتی مواجه است.وهم اکنون ایران از بزرگ ترین وارد کنندگان حبوبات خارجی محسوب می شود.که حبوبات مورد نیاز خودرا از کانادا، ازبکستان، روسیه واسترالیا وترکیه و چین وارد می کند.

اگر مشکل کم آبی برطرف شود استان های کرمانشاه ، لرستان وخوزستان ازجمله استان هایی هستند که قابلیت زیادی برای کشت حبوبات دارند.

توزیع کننده حبوبات خارجی

بررسی کیفیت حبوبات خارجی

بررسی کیفیت حبوبات خارجی اگرچه بازار فروش حبوبات خارجی خوب است اما دلیل روی آوردن مردم به این محصولات ظاهر شکیل تر آنها وقیمت مناسبشان نسبت به نمونه های داخلی استاکر فروشندگان برای این محصولات تبلیغ نکنندکیفیت حبوبات خارجی توانایی رقابت با تولیدات داخلی را نخواهند داشت. هم چنین حبوبات خارجی به دلیل کهنگی ناشی از ماندن در انبارهای کشور مبدا ویا شرایط بد انتقال خواص خودرا ازدست داده اند اما حبوبات داخلی باتوجه به تازه بودن وداشتن طعم ولعاب مناسب برانواع خارجی این محصولات برتری دارند.

بازار عرضه حبوبات خارجی

بازار عرضه حبوبات خارجی کاهش قدرت خرید مردم برای خرید گوشت و مرغ به عنوان کالاهای اساسی سبب شده است که بازار عرضه حبوبات خارجی افزایش پیدا کند. این امر موجب افزایش واردات حیوبات به کشور را رقم زده است خشکسالی وکمبود آب، نرخ ارز و… موجب افزایش تقاضا ودر نتیجا واردات بیشتر شده است .به طوریکه آش که غذای اصیل ایرانی است بانخود وعدس ولوبیای چینی وکانادایی واسترالیایی طبخ می شود.و متاسفانه بخش عمده ای از قفسه های عرضه حبوبات در کشور با نخود روسی وآرژانتینی، لوبیای چینی و اتیوپی،لپه آذربایجان وعدس کانادا پر شده اند.

حجم قابل توجهی از واردات حبوبات جهان توسط کشور های درحال توسعه انجام می گیرد.میزان تولیدات داخلی در هر سال زراعی،

عوامل زیادی قیمت بازار جهانی،قیمت سایر کالاهای جانشین،نرخ ارز و مکانیسم های تامین مالی از جمله مهمترین عواملی هستند که تقاضای واردات را در کشور های درحال توسعه از جمله چین، هند، پاکستان ،بنگلادش ، مصر بالا می برند.

کشور های کانادا، میانمار، آمریکا، آرژانتین، فرانسه، استرالیا، چین و.. ازجمله کشور هایی هستند که درزمینه صادرات حرفی برای گفتن دارند و صادرات بالایی دارند.دراین میان آمریکا بزرگترین صادر کننده و هند بزرگترین وار کننده محسوب می شود.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع حبوبات خارجی درجه یک

مرکز حبوبات آراد ارائه دهنده قیمت انواع حبوبات خارجی درجه یک می باشد لذا شما می توانید برای اطلاع از قیمت ها با این مرکز در تماس باشید. اکثر هم وطنان عزیز با ان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام