آراد حبوبات
سرخط خبرها
خانه / نخود دیم / فروش نخود دیم بهاره

فروش نخود دیم بهاره

نخود به عنوان یکی از غلات و حبوبات مهم محسوب می شود که در دو نوع آبی که به آبیاری احتیاج دارد و دیم که با باران رشد می کند قابل کشت و برداشت است. نخود دیم بهاره نوعی از نخود است که با توجه به آب کمی که در کشت آن مصرف می شود اما باردهی خیلی خوبی دارد.

فروش نخود دیم بهاره در اوایل تابستان بیشتر است چون در این زمان برداشت می شود؛ توزیع و پخش به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب تری امکان پذیر است.

فروش نخود دیم بهاره

زمان کاشت نخود دیم بهاره

زمان کاشت نخود دیم بهاره نخود دیم بهاره نوعی از نخود است که به آبیاری احتیاج ندارد، زمان کاشت نخود دیم اوایل بهار در زمین های دیم است و با استفاده از آب باران رشد می کند؛ حتی اگر دو بار هم این کشت را باران بگیرد کافی است و به خوبی رشد می کند و نیاز به آب زیادی ندارد، اما در مقابل تولید خوبی دارد.

برای کشت این نوع از نخود بهتر است از قبل زمین را شخم زده و آماده کشت کنیم، میزان نخودی که به عنوان بذر در زمین انداخته می شود نباید زیاد باشد چون اگر زیاد باشد میزان رشد درختان نخود کم و باردهی آن هم کم می شود یعنی به نوعی هم بذر زیاد کشاورز ضرر شده و از طرف دیگر برداشت کمتری هم دارد که این باز هم به ضرر کشاورز می شود اما در مقابل اگر به اندازه از بذر نخود به کار گرفته شود تولید بیشتری هم خواهد داشت. بنابراین رعایت کردن این نکات در کشت نخود امری ضروری است.

استعلام قیمت نخود دیم بهاره

استعلام قیمت نخود دیم بهاره به خاطر نوسانات حاکم بر بازار قیمت ثابتی برای این محصول وجود ندارد ، البته هر نوع از نخود با توجه به کیفیت آن و نوع نخود قیمت گذاری می شود. نخود دیم با توجه به سالم و ارگانیک بودن آن، در کشور ما به خاطر وجود خاک خوب و حاصلخیزش و همچنین تولید انبوه آن باعث شده که به قیمت مناسب به بازار داخلی کشور عرضه شود. اگر خرید به طور عمده و مستقیم یعنی بدون واسطه گری و با حذف افزایش قیمت دلالان باشد با قیمت بسیار مناسب می توانید آن را از مراکز اصلی تولید این محصول تهیه کنید.

همچنین به روش مجازی و از طریق سایت اینترنتی ما هم امکان سفارش و خرید این محصول وجود دارد که بعد از بررسی های لازم در مورد کیفیت و مرغوبیت آن در قیمت مناسب می توانید اقدام به سفارش این محصول کنید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تعیین شده آن را تحویل بگیرید، همچنین استعلام قیمت نخود هم از طریق سایت اینترنتی ما امکان پذیر است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

نخود دیم

خرید نخود دیم با قیمت روز

برای اطمینان از خرید نخود دیم با قیمت روز می توانید از طریق مرکز حبوبات …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام