رزرو تور
پیشینه سفارش

This is custom content

شرکت همراه گردشگران ایرانیان (هگا)

به شرکت ما خوش آمدید. جایی که ما با عشق به کشف و تجربه های جدید، ماجراجویی هایی به یاد ماندنی را برای شما برنامه ریزی می کمیم. ما در مرکز رشد دانشگاه دهاقان شکل گرفته ایم و با افتخار از دانش و تخصص بنیانگذارانمان در زمینه های گردشگری، زمین شناسی، حقوق، تربیت بدنی و مهندسی بهره می بریم.

تیم ما

تیم ما متشکل از افرادی با مدارج بالای علمی و تخصص های متنوع است که هر کدام با دیدگاه های منحصر به فرد خود به غنای تجربه های شما می افزایند. ما به دانش عمیق خود در زمین شناسی می بالیم که به ما امکان می دهد تورهای آموزشی و تفریحی را در زیبا ترین و دیدنی ترین مناطق زمین شناسی ارائه دهیم. همچنین تخصص های حقوق ما تضمین می کند که سفرهای شما نه تنها لذت بخش بلکه از نظر قانونی نیز بی دغدغه باشد. تیم تربیت بدنی ما با ارائه فعالیت های ورزشی و سلامت محور، سفر شما را پر انرژی و سر زنده نگه می دارد. و در نهایت مهندسان ما با استفاده از آخرین فناوری ها، اطمینان حاصل می کنند که هر جزئیات سفر شما با دقت برنامه ریزی و بهینه سازی شود. 

ماموریت ما

 ماموریت ما ارائه تجربه های گردشگری استثنایی است که نه تنها شما را به مکان های جدید می برد، بلکه شما را با دانش و فرهنگ آن مناطق آشنا می کند. ما به دنبال ایجاد خاطراتی هستیم که تا سال ها در ذهن شما باقی بماند. 

هدف ما کشف جاذبه های ایران

ایران سرزمینی با قدمتی کهن و زیبایی هایی که دل هر بیننده ای را می رباید، منتظر کشف شدن توسط شماست. از کویر های دل انگیز و کوه های سر به فلک کشیده گرفته تا جنگل های انبوه شمالی و سواحل زیبای خلیج فارس و دریای خزر، هر گوشه ای از این مرز و بوم داستانی برای گفتن دارد.

تجربه فرهنگ و تاریخ

بازدید از ایران فقط یک سفر نیست، بلکه یک سفر در زمان است. شما می توانید با بازدید از شهر های تاریخی اصفهان، شیراز، یزد و تبریز در عظمت تاریخ و فرهنگ این سرزمین غوطه ور شوید. هر کاشی و هر بنا داستانی از دوران های مختلف تاریخی ایران را روایت می کند.

لذت طعم های اصیل

غذاهای ایزانی با طعم هایی که ترکیبی از ادویه ها و مواد اولیه تازه هستند، نه تنها شکم شما را پر می کنند بلکه روح شما را نیز سیراب می نمایند. از کباب های معروف تا خورشت های متنوع و دسر های سنتی، هر وعده غذایی یک تجربه جدید است.

ملاقات با مردمان مهمان نواز

مهمان نوازی ایرانیان زبانزد است. مردم ایران با گرمی و صمیمیت خاص خود، هر مسافری را در آغوش می کشند و تجربه ای خاطه انگیز از مهمان دوستی ایرانی را به ارمغان می آورند.

تعهد ما به پایداری

ما به حفظ محیط زیست و فرهنگ هایی که بازدید می کنیم متعهد هستیم. ما به پایداری و حفاظت از میراث طبیعی و فرهنگی ایران متعهد هستیم.  از این رو، ما تلاش می کنیم تا از روش های پایدار و مسئولانه در تمامی فعالیت ها یمان استفاده کنیم. ما معنقدیم که سفر باید به گونه ای باشد که هم به مسافران و هم به محیط زیست و جوامع محلی منفعت برساند.